Fair play za 11.562,00 zł?

Z tytułu udziału w konkursie „Gmina Fair Play” Gmina Zabierzów w 2013 r. wydała kwotę 11.562,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy pięćset sześćdziesiąt dwa złote).

Można oczywiście zastanawiać się, czy to dobrze, że gmina ubiegała się o taki certyfikat, ale to temat na oddzielny wpis. W tym miejscu chciałbym jedynie zauważyć, że Gmina Zabierzów w dalszym ciągu posługuje się godłem promocyjnym tego konkursu. Znajduje się ono na głównej stronie gminy.

Powstaje w związku z tym pytanie, czy organizator konkursu dopuszcza posługiwanie się takim logo w kilka lat po otrzymaniu tego certyfikatu? Zgodnie z regulaminem tego konkursu:

Laureaci konkursu uzyskują prawo do wykorzystania godła promocyjnego oraz tytułu „Gmina Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji” 2013 w celu reklamy, promocji oraz prowadzenia korespondencji przez okres 1 roku od zakończenia danej edycji konkursu (tj. od daty gali), godło promocyjne może być zamieszczane na materiałach promocyjno-reklamowych gmin tylko i wyłącznie z podaniem roku, w którym gmina go otrzymała (np.„Gmina Fair Play 2013 – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji”). (podkr. red.)

Na stronie internetowej Gminy Zabierzów informacja o tym, że tytuł został przyznany w 2013 r. pojawia się dopiero po kliknięciu na to godło, choć już sam tekst sugeruje, że jest to aktualne wyróżnienie („Z wielką satysfakcją informujemy, że Gmina Zabierzów otrzymała (…)”).

Fair play za 11.562,00 zł?

Reklamy

2 thoughts on “Fair play za 11.562,00 zł?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s